Nagrody wśród najaktywniejszych uczestników projektu „Twoje Serce Twoje Życie” – rozdane

100 uczestników Akademii Zdrowego Żywienia (AZŻ) oraz 26 z Akademii Ruchu (AR) otrzymało nagrody za aktywność podczas zajęć i warsztatów, realizowanych w ramach Akademii.

Przypomnijmy, że podczas spotkań Akademii Zdrowego Żywienia, które trwały do końca listopada, instruktorzy (dietetycy) mieli za zadanie nauczyć zdrowego gotowania. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród członków Kół Gospodyń Wiejskich. Wzięło w nich udział w sumie 925 uczestników w 50 Akademiach na terenie powiatu piotrkowskiego. Natomiast jeszcze do 10 lutego 2017 z zajęć aerobiku, nordic walking, ćwiczeń relaksująco – rozciągające i gier zespołowych – mogą korzystać bywalcy Akademii Ruchu, których jest ponad 530 w powiecie. Do celów projektu powstało ich 26 – zlokalizowanych w salach gimnastycznych szkół lub klubach sportowych.