Najpierw skorzystali z badań, a wkrótce otrzymają rowery

Znamy już 26 szczęśliwców, którzy dzięki temu, że się przebadali otrzymają rowery.
W dniu 07 lutego 2017 r. o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalski ul. Dąbrowskiego 7, na podstawie regulaminu konkursu przeprowadzono losowanie nagród rzeczowych w postaci rowerów dla 26 osób, które do 31.12.2016 r. wzięły udział w badaniach profilaktycznych w ramach projektu ” Twoje Serce Twoim Życiem”.

Poniżej przedstawiamy dokumentację z przebiegu losowania oraz listę  osób w nim uczestniczących.
Informujemy również, że istnieje możliwość obejrzenia relacji filmowej z losowania w Biurze Projektu – Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalski, ul. Dąbrowskiego 7, pok. 101.
Każda z wylosowanych osób  o wyborze i terminie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie, a w przypadku jego braku za pośrednictwem poczty.

Protokół Z Przebiegu Losowania Rowerów 07.02.2017

Załącznik Nr 1 Protokołu Z Losowania 07.02.2017