Rowery i parowary rozlosowane

W dniu 29 listopada 2016 r. o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalski ul. Dąbrowskiego 7, na podstawie regulaminu konkursu przeprowadzono losowanie nagród rzeczowych w postaci parowarów dla 100 najaktywniejszych osób – uczestników Akademii Zdrowego Żywienia (AZŻ) oraz rowerów dla 26 najaktywniejszych uczestników zajęć Akademii Ruchu (AR).

Poniżej przedstawiamy protokoły z przebiegu losowań oraz listę w nim osób uczestniczących.
Informujemy również, że istnieje możliwość obejrzenia relacji filmowej z losowania w Biurze Projektu – Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalski, ul. Dąbrowskiego 7, pok. 101.
W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 44 732 88 44 lub 44 732 88 29.

Losowanie Parowarów Dla AZŻ Protokół Z Listą Osób Wylosowanych

Losowanie Rowerów Dla AR Protokół Z Listą Osób Wylosowanych