Weź zdrowie w swoje ręce. Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka.

Konsultacje prowadzone są w ramach Centrum Dietetycznego Online Narodowego Centrum Edukacji Żywienia (CDO), które powstało w ramach Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej Instytutu Żywności i Żywienia i realizowane jest ze środków finansowych Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Dlaczego warto skorzystać z porady dietetycznej przez Internet?

„Zdrowa dieta, prawidłowe żywienie, zdrowy styl życia są ważne nie tylko w zapobieganiu groźnym chorobom, ale również mają kluczowe znaczenie w praktycznie wszystkich chorobach. Dlatego tak ważne jest, aby lekarzy wspierali dietetycy.”

prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz

Kierownik projektu „Zachowaj równowagę”,

Dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia.

Bez wychodzenia z domu i kolejek, wykwalifikowani dietetycy są dostępni 6 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00. Do kontaktu wystarczy jedynie komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu.

Strona rejestracji https://poradnia.ncez.pl/

CDO Online jest internetową poradnią dietetyczną, z której mogą skorzystać osoby dorosłe z dostępem do Internetu. Zespół CDO składa się z 6 wykwalifikowanych dietetyków oraz ekspertów Instytutu Żywności i Żywienia, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu żywienia i żywności. Wszyscy dietetycy ukończyli wyższe uczelnie kierunkowe oraz stale poszerzają i aktualizują swoją wiedzę tak, aby jak najlepiej pomóc każdemu pacjentowi.

Źródło: https://poradnia.ncez.pl/

Zachęcamy również do skorzystania z naszego poradnika zdrowego żywienia pt. „Co jeść, aby Twoje serce było zdrowe”