Zdrowo i aktywnie w Szydłowie

W niedzielę 10.07.2016 r. w trakcie Święta Sałaty i Rzodkiewki w Szydłowie zorganizowana została „Strefa Zdrowia” w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia „Twoje Serce Twoim Życiem”.

Na mieszkańców powiatu piotrkowskiego w Strefie czekało wiele atrakcji m.in.:

animacje, konkursy dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami w postaci rowerów, robota kuchennego, piłek czy koszulek, pokazy zumby, plac zabaw dla najmłodszych i nie tylko, pokaz udzielania pierwszej pomocy, możliwość skorzystania z porad: kardiologa, dietetyka i fizjoterapeuty oraz wykonania badań profilaktycznych m.in.: poziomu cholesterolu, cukru we krwi, czy ciśnienia tętniczego.

Wszystkie atrakcje w ramach „STREFY ZDROWIA” były dostępne BEZPŁATNIE

Działania projektu „Twoje Serce Twoim Życiem” realizowane przez powiat piotrkowski są dofinansowane z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014 oraz budżetu państwa w ramach Programu PL 13 Ograniczanie Społecznych Nierówności w Zdrowiu.

Informacje o projekcie można uzyskać w miejscach jego realizacji na terenie danej gminy jak również w Biurze Projektu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb., ul. Dąbrowskiego 7 oraz na stronie internetowej projektu www.zdrowie.powiat-piotrkowski.pl

Strefa Zdrowia Szydłów 10.07.2016 R

Galera zdjęć: