Znalazłeś się w grupie ryzyka – Skorzystaj z bezpłatnych badań profilaktycznych

Profilaktyka zdrowotna to jedno z głównych założeń Projektu „Twoje Serce  serduszko Twoim Życiem”. Bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku chorób układu krążenia (ChUK), będą dotyczyły mieszkańców powiatu piotrkowskiego, którzy na przełomie lutego i marca wzięli udział w badaniu ankietowym.

Wszystkie osoby, które otrzymają zaproszenie od pracowników Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu piotrkowskiego, proszone są o zgłoszenie się do wskazanego Zakładu Opieki Zdrowotnej i poddanie się badaniom oraz obiektywnej ocenie swojego stanu zdrowia.

Pamiętajmy, że najgroźniejsze to te choroby, które długo nie dając widocznych objawów rozwijają się, a gdy się ujawniają zwykle są trudne w leczeniu i niosą za sobą wiele powikłań. Tak jest w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych, a choroby układu krążenia są na ich czele.

Jedyny koszt wzięcia udziału w badaniach, to czas jaki musimy poświęcić na wizytę w przychodni znajdującej się na ternie danej gminy , celem wykonania badań profilaktycznych.

Realizatorem działań medycznych jest Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Zakłady Podstawowej Opieki Zdrowotnej działające na terenie Powiatu Piotrkowskiego.

Informacje na temat realizacji badań można uzyskać w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej
w Piotrkowie Tryb. (Szpital ul. Roosevelta 3 w Piotrkowie Tryb.) pod nr telefonu 44 645 11 15

Schemat przebiegu badań profilaktycznych w projekcie -Twoje Serce Twoim Życiem